Slack Receive (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Save changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Border color
hi: बॉर्डर का रंग

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: There are no @label yet.
hi: अभी तक कोई @label नहीं हैं।
