Slack Receive (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Operations
it: Operazioni

en: Save
it: Salva

en: Warning
it: Avviso

en: Save changes
it: Salva le modifiche

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Create a REST export resource.
it: Creare una risorsa di esportazione REST.

en: There are no @label yet.
it: Non ci sono ancora @label.
