Slack Receive (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Save
lt: Saugoti

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
