Slack Receive (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Register
pt: Inscrever-se

en: Operations
pt: Operações

en: Save
pt: Guardar

en: Warning
pt: Aviso

en: Save changes
pt: Guardar alterações

en: Border color
pt: Cor da margem

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Authorized
pt: Autorizado

en: Create a REST export resource.
pt: Criar um recurso de exportação REST.

en: There are no @label yet.
pt: Ainda não existe @label.
