Slack Receive (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Operations
uk: Операції

en: Save
uk: Зберегти

en: Warning
uk: Попередження

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Border color
uk: Колір рамки

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Authorized
uk: Авторизовано

en: Application name
uk: Назва програми

en: Create a REST export resource.
uk: Створити ресурс REST-експорту.

en: There are no @label yet.
uk: Ще немає @label.
