Slack Receive (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Register
vi: Đăng ký

en: Operations
vi: Thao tác

en: Save
vi: Lưu

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
