Slack Receive (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Save
az: Saxla

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Create a REST export resource.
az: REST ixrac resursu yaradın.

en: There are no @label yet.
az: Hələ @label yoxdur.
