Slack Receive (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
