Slack Receive (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Operations
lv: Darbības

en: Save
lv: Saglabāt

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
