Slack Receive (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Border color
nl: Randkleur

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Authorized
nl: Geautoriseerd

en: Application name
nl: Naam van de applicatie

en: Create a REST export resource.
nl: Een REST export-resource aanmaken.

en: There are no @label yet.
nl: Er zijn nog geen @label.
