Slack Receive (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Operations
ru: Операции

en: Save
ru: Сохранить

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Border color
ru: Цвет рамки

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Authorized
ru: Авторизованный

en: Application name
ru: Название приложения

en: Create a REST export resource.
ru: Создать ресурс REST-экспорта.

en: There are no @label yet.
ru: Пока ещё нет @label.
