Slack Receive (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Operations
sk: Operácie

en: Save
sk: Uložiť

en: Warning
sk: Varovanie

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Authorized
sk: Autorizované

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
