Slack Receive (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Operations
sl: Operacije

en: Save
sl: Shrani

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Machine name
sl: Strojno ime
