Slack Receive (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Operations
ca: Operacions

en: Save
ca: Desa

en: Warning
ca: Avís

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Create a REST export resource.
ca: Crea un recurs d'exportació REST.

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
