Slack Receive (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
