Slack Receive (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Save
he: שמירה

en: Warning
he: אזהרה

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
