Slack Receive (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Operations
fa: عمل ها

en: Save
fa: ذخیره

en: Warning
fa: اخطار

en: Machine name
fa: نام دستگاه
