Slack RTM (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು
