Slack RTM (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Authored by
ne: लेखक
