Slack RTM (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం
