Slack RTM (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי
