Slack RTM (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
