Slack RTM (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Message
mr: संदेश

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Authored by
mr: लेखक
