Slack RTM (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Services
sk: Služby

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
