Slack RTM (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:
