Slack RTM (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: Channel
cs: Kanál

en: Services
cs: Služby

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
