Slack RTM (8.x-1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Channel
pl: Kanał

en: Services
pl: Serwisy

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
