Slack RTM (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: Channel
ru: Канал

en: Services
ru: Службы

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.
