Slack RTM (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Authored by
uk: Автор

en: Channel
uk: Канал

en: Services
uk: Служби

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.
