Slack RTM (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Options
fi: Valinnat

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Services
fi: Palvelut

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
