Slack RTM (8.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор
