Slack RTM (8.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Mostrar

en: Options
pt: Opções

en: Created
pt: Criado

en: Authored by
pt: Criado por

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pt: Ocorreu um erro ao processar @operation com os argumentos: @args
