Slack RTM (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: பார்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்
