Slack RTM (8.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Options
gl: Opcións

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Services
gl: Servizos
