Slack RTM (8.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ
