Slack RTM (8.x-1.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن
