Slack RTM (8.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Options
lv: Iespējas

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored by
lv: Autors

en: Channel
lv: Kanāls
