Slack RTM (8.x-1.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Options
nl: Opties

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Channel
nl: Kanaal

en: Services
nl: Diensten

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.
