Slack RTM (8.x-1.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Options
oc: Opcions

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Services
oc: Servicis

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
