Slack RTM (8.x-1.0-alpha5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
