Slack RTM (8.x-1.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Options
ro: Opțiuni

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Services
ro: Servicii
