Slack RTM (8.x-1.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga
