Slack RTM (8.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено
