Slack RTM (8.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Authored by
ur: تصنیف از
