Slack RTM (8.x-1.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Options
bg: Параметри

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от
