Slack RTM (8.x-1.0-alpha7) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།
