Slack RTM (8.x-1.0-alpha7) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ
