Slack RTM (8.x-1.0-alpha7) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Options
ja: オプション

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Created
ja: 作成

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Channel
ja: チャンネル

en: Services
ja: サービス

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻
