Slack RTM (8.x-1.0-alpha7) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი
