Slack RTM (8.x-1.0-alpha7) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Options
lt: Nustatymai

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Services
lt: Paslaugos
